Equip de secundària

           Maria Teresa                   Bohigues Giner

            Tutora 2n ESO

                                        mteresa@cdstana.com

Cristina Escrivà Navarro

                         

           Tutora 1r ESO

 

cristina@cdstana.com

Romina Prieto Gilabert

 

         Tutora 4t ESO

 

romina@cdstana.com

     Santi Alberca Pérez                

      Coordinador TIC

         Tutor 3r ESO A

                                                    santi@cdstana.com

Maria José Llopis Ribes

                         

           

         Tutora 2n ESO

 

  mariajose@cdstana.com

Vicente Salom Sancho

 

           

             Tutor 4t ESO

 

vsalom@cdstana.com

     José Pérez Cloquell                

             

          Tutor 3r ESO B

                         

                       

   pepe@cdstana.com

      Gema Ribes Pavia

                         

            Directora

  Professora matemàtiques

 

 

direccio@cdstana.com

    Inma Vercher Plana

 

     Coordinadora ESO

        Professora de PT

 

  

  inma@cdstana.com

   Rosario Estruch Lucio                

  Professora de religió

                                                 

  charo@cdstana.com

    José A. Roig Rocher

            Secretari                         

Professor de tecnologia

 

   secretaria@cdstana.com

     Cati Torres Torres

 

           Orientadora

 

  

     cati@cdstana.com

Paco Arnalte Boronat   

               

Professor de   música

                                                 

 paco.arnalte@cdstana.com

Antonio Ramón París

                         

Professor de religió

 

 

   toni@cdstana.com

 Xelo Benavent Císcar

 

Professora de Plàstica

 

 

xelo@cdstana.com

Adrian Oliver Martínez

 

Professor de Socials

 

 

adria@cdstana.com

Colegio Santa Ana en xarxes socials :

Versión para imprimir Versión para imprimir | Mapa del sitio
Col·legi Santa Ana, 2021