Contacte

Contacta amb l'Equip Directiu

 

Si estàs interessat en formar part del nostre projecte educatiu i participar en els processos de selecció de personal, per favor, entra al web de la Fundació de Col·legis Diocesans (http://fundacioncolegiosdiocesanos.com)  i punxa a l'apartat "INTRODUCE TU CURRÍCULUM", situat en el marge inferior dret i cumplimenta tots els apartats. 
 
També has d'enviar el teu currículum a la següent direcció de correu: direccio@cdstana.com
 
En quan necessitem persones de la teua especialitat ens posarem en contacte amb tu i et citarem per a una entrevista. A l'entrevista has de vindre amb el currículum actualitzat. 
 

Tres qüestions importants a tindre en compte:

 
  • Has d'indicar-nos tot el que considere important que coneguem de vosté abans de l'entrevista (altres habilitats, ocupacions, interessos, entreteniments...)
  • És molt important expressar breument el seu interés per treballar en un Col·legi Diocesà.
  • Si té vinculació amb una parròquia, sol·licite-li al rector una carta de presentació i incloga-la escanejada
 

Contacta amb el professorat

 

  1. Alberca Pérez  Santiago               à santi@cdstana.com
  2. Arnalte Boronat  Francisco         à paco.arnalte@cdstana.com
  3. Benavent Ciscar  Consuelo         à xelo@cdstana.com
  4. Bohigues Giner  M ª Teresa         à mteresa@cdstana.com
  5. Boronat  Morell  Mónica              à monica@cdstana.com      
  6. Cortés Ferrer Xavi                          à xavi@cdstana.com
  7. Durà Mascarell  Guillermo          à guillermo@cdstana.com   
  8. Escrivà Navarro  Cristina             à cristina@cdstana.com       
  9. Estruch Lucio Rosario                  à charo@cdstana.com
  10. Folguerá Palomares  Angeles     à angeles@cdstana.com    
  11. Frasquet Gadea Rosa                   à rosa.frasquet@cdstana.com            
  12. Gracia Cloquell  Sandra              à sandra.gracia@cdstana.com
  13. Gregori Giner  Filo                         à filo@cdstana.com
  14. Llopis Ribes  Maria José              à mariajose@cdstana.com
  15. Marín García  Judith                     à judit@cdstana.com                
  16. Morant Paniagua  Francisco      à paco.morant@cdstana.com
  17. Oliver Martinez Adrian                 à adrian@cdstana.com 
  18. Oltra Gosp  Rosa                            à rosa@cdstana.com          
  19. Palazón Sanz Míriam.                  à miriam@cdstana.com   
  20. Palmer Serra  Mª Fuente              à fuente@cdstana.com            
  21. Perez  Cloquell  José                     à pepe@cdstana.com               
  22. Pous Rodrigo  Montserrat            à montse@cdstana.com
  23. Prieto Gilabert  Romina                à romina@cdstana.com          
  24. Ramón París  Antonio Luis          à toni@cdstana.com
  25. Ribes Pavia  Gema                        à gema@cdstana.com
  26. Roig Rocher  Jose Antonio          à jantonio@cdstana.com
  27. Ros Pavía  Rosana                        à rosana@cdstana.com           
  28. Salom Sancho  Vicente               à vsalom@cdstana.com
  29. Sanlorenzo Ferri Amparo           àamparo@cdstana.com  
  30. Sastre Giner  Maite                      à maite@cdstana.com
  31. Soler Martí  Alicia                          à alicia@cdstana.com              
  32. Vercher  Plana  Inmaculada       à inma@cdstana.com
  33. Cati Torres (Psicopedagoga)      àcati@cdstana.com

 

Podem ajudar-li en alguna cosa? Té alguna suggerència?

Su mensaje del formulario se ha enviado correctamente.

Ha introducido los siguientes datos:

Formulari de contacte

Por favor, corrija los datos introducidos en los campos siguientes:
Al enviar el formulario se ha producido un error. Inténtelo de nuevo más tarde.

Atención: Los espacios marcados con * son obligatorios.

Colegio Santa Ana en xarxes socials :

Versión para imprimir Versión para imprimir | Mapa del sitio
Col·legi Santa Ana, 2021