Equip de primària

   Montse Pous Rodrigo

Coordinarora de Pastoral

        Tutora segon

 

                    montse@cdstana.com

Sandra Gracia Cloquell

         Tutora primer

 

                    sandra.gracia@cdstana.com

    Xavi Cortés Ferrer

        Tutor tercer

 

 

xavi@cdstana.com

       Ángeles Folguerá                      Palomares

         

           Tutora tercer

 

                    angeles@cdstana.com

    Amparo Salonrenzo                      Ferri

  

        Administració

 

                    administracio@cdstana.com

Filomena Gregori Giner

       

       

          Tutora quart

 

 

    filo@cdstana.com

  Paco Morant Paniagua

 

    Especialista anglés

 

 

  paco.morant@cdstana.com

    Maite Sastre Giner

     

        Cap d'estudis

     Mestra de valencià

 

 

capdestudis@cdstana.com

    Rosana Ros Pavia

   

           Mestra de PT

 

 

 

  rosana@cdstana.com

        Alicia Soler Martí

  Coordinadora primària

           Tutora sisé

                              alicia@cdstana.com

    Guillermo Durà                         Mascarell

         Tutor cinqué

                  guillermo@cdstana.com

Míriam Palazón Sanz

   Mestra Audició i           Llenguatge (AL)

 

   mestraal@cdstana.com

Colegio Santa Ana en xarxes socials :

Versión para imprimir Versión para imprimir | Mapa del sitio
Col·legi Santa Ana, 2021