Equip de primària

   Montse Pous Rodrigo

       Tutora primer

 

                    montse@cdstana.com

Sandra Gracia Cloquell

         Tutora segon

 

                    sandra.gracia@cdstana.com

    Xavi Cortés Ferrer

        Tutor tercer

 

 

xavi@cdstana.com

       Ángeles Folguerá                      Palomares

         

           Tutora tercer

 

                    angeles@cdstana.com

    Amparo Salonrenzo                      Ferri

  Coordinarora de Pastoral

       Tutora Grup Mixt

 

                    amparo@cdstana.com

Filomena Gregori Giner

       

       

          Tutora quart

 

 

    filo@cdstana.com

  Míriam Palazón Sanz

 

          Tutora quart

 

                    miriam@cdstana.com

    Alicia Soler Martí

     

  Coordinadora primària

         Tutora cinqué

                        alicia@cdstana.com

       Guillermo Durà                       Mascarell

          Tutor sisé

 

 

   guillermo@cdstana.com

  Paco Morant Paniagua

 

    Especialista anglés

 

 

  paco.morant@cdstana.com

    Maite Sastre Giner

     

        Cap d'estudis

     Mestra de valencià

 

 

capdestudis@cdstana.com

    Rosana Ros Pavia

   

           Mestra de PT

 

 

 

  rosana@cdstana.com

Colegio Santa Ana en xarxes socials :

Versión para imprimir Versión para imprimir | Mapa del sitio
Col·legi Santa Ana, 2021